Soğuk Hava Deposu Kurulumu | ARS Havalandırma - Baca Sistemleri - 0552 253 18 35
Soğuk Hava Deposu Kurulumu

Soğuk Hava Deposu Nedir?

Soğuk hava deposu, uzun süre boyunca saklanması gereken malzemelerin muhafaza edilmesi amacıyla özel olarak oluşturulmuş olan sistemdir. Büyük işletmeler ve küçük işletmeler ürünlerini saklamak için bu sistemin kurulumunu tercih edebilirler. Soğuk hava deposu kurulumu maliyetinin ötesinde bir proje gerektirir. Bu nedenle bu hizmeti yapacak olan firmaların mutlaka projelendirme ve kurulum aşamasına dikkat etmesi gerekir. Genişliği ve uzunluğu isteğe bağlı olan bu sistemlerin kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Kurulumu Fiyatları

Kalite her işte olduğu gibi soğuk hava deposu kurulumunda da önemli bir faktördür. Bunun için kaliteli hizmet yapan firmamız tercih edilebilir. Firmamız daha öncesinde birçok firmaya soğuk hava deposu kurulumu yapmıştır.

Soğuk hava deposu fiyatları belirlenirken birden fazla faktör göz önünde bulundurulur.  Örneğin kurulumun yapılacağı alan, nasıl bir soğuk hava deposu tasarımı istendiği gibi değişiklik gösterebilmektedir.

Soğuk hava deposu kurum fiyatları esnasında ürünlerin hangi derecede muhafaza edilmek istendiği de göz önünde bulundurulur. Çünkü kullanılacak olan dolabın büyüklüğü de buna göre belirlenmiş olacaktır. Her türlü büyüklüğe sahip olan alanlarda soğuk hava deposu yapılabilir.

Soğuk Hava ve Buzhane Kurulumu

Buzhane soğuk hava deposunda uygulanan farklı projelerden bir tanesidir. Buzhanelerin en büyük özelliği içerisinde şoklama sisteminin olmasıdır. Dolayısıyla buzhaneye konulan bir ürün anında dondurularak bozulmasının da önüne geçilmiş olur.

ARS havalandırma olarak işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz soğuk hava deposu kurulum hizmetini sağlayabilir ve ürünlerinizin korunması için gerekli projelendirmeyi yapabiliriz. ARS havalandırma olarak bu zamana kadar onlarca büyük ve küçük işletmeye soğuk hava deposu kurulumu gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

GALERİ

Soğuk Hava Deposu Kurulumu

Soğuk Hava Deposu Kurulumu

Telefon
WhatsApp