Sulu Baca Sistemleri | ARS Havalandırma - Baca Sistemleri - 0552 253 18 35
Sulu Baca Sistemleri

İnsan sağlığına olumsuz etki eden birçok etmen vardır. Bunlardan bir tanesi de zararlı gazlardır. Zararlı gazlar hayatın her alanında kullandığımız araç ve gereçlerden ortaya çıkabilir, özellikle bacalardan çıkan gazların önlem alınmazsa ölüme neden olabilecek sonuçları da vardır. Bunun içinde zararlı gazlar söz konusu olduğunda baca sistemlerinde kullanılabilecek farklı teknikler söz konusudur. Bu teknikler arasında dikkatleri çeken sulu baca sistemleridir.

Sulu Baca Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar?

Sulu baca, kirli dumanın su tankı kullanılarak temizlenmesini ve bu sayede atmosfere daha temiz havanın salınmasını sağlayan sistemlere verilen isimdir. Sulu baca sistemi sayesinde işletmeler dumandan, kokudan, hava kirliliğinden ve yangından kurtulmuş olur.

Sulu Baca Sistemi Nasıl Çalışır?

Sulu baca sisteminde filtre baca içerisindedir ve püskürtülen su aşağı doğru düşerken partikül ve kurumları tutarak kirlenme sağlar. Kirlenen su haznenin içine girerek tahliye edilir. Tahliye edilen su ise kanalizasyona atılır.

Sulu Filtrasyon  

Sulu baca sistemlerinin kullanıldığı bazı yerler vardır. Restoran ve kimyasal bir içeriği olmayan, ancak etrafa kötü koku yayan işletmelerde havalandırma bu sistem sayesinde daha sağlıklı yapılır.

Firmamız sulu baca sistemleri konusunda profesyonel hizmet vererek işletmenizden çıkan gazın zararsız hale getirilmesini sağlayacaktır.

GALERİ

Sulu Baca Sistemleri

Sulu Baca Sistemleri

Telefon
WhatsApp